Hakkımızda

Mobtekno.com, 2016 Yılında Açılıp WordPress altyapısı ile faaliyete girmiş Teknoloji kategorisini kapsayan sitesidir. Kuruluşumuzdan bu yana “farklı olmak” şeklinde nitelendirebileceğimiz ilkemizden ödün vermemek adına elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.

Önceliklerimizin üst kısmında “prestij” kavramı yer almaktadır. Tüm çalışmalarımızı, prestij kavramını göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Ve tamamen “ziyaretçi dostu” bir site oluşturabilmek adına, reklam şekillerimizi en ince ayrıntısına kadar düşünerek ayarlamaya özen göstermekteyiz. Hedefimiz, insanların keyif alarak gelişmelerden haberdar olmasını sağlamaktır. Kuruluşumuzdan bu yana, bu düşüncemizi hâlâ yeniymiş gibi benimsemeye devam etmekteyiz. Ve farklı olmak adına da çalışmalarımızı elimizden geldiğince artırmaya özen gösteriyoruz. En azından, amacımızın “en çok para kazanan blog sitesi olmaktan ziyade, en çok takdir edilen blog sitesi olabilmek” olduğuna adımız gibi emin olduğumuzun altını çizmek isteriz. Ve bu konudaki kararlılığımız doğrultusunda her geçen gün, kendi çizgimizde ve ziyaretçilerimizin bize olan güveni doğrultusunda daha da hızlı adımlar ile ilerlemeye devam etmekteyiz.

Amacımız, Medyaturkey.com’un insanların ağzına pelesenk olmasını sağlamaktan ziyade insanların beyninde yer edinmesini sağlamaktır. Bunu başarmak adına çeşitli çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Projemize inanan, takip eden ve birçok kişiye tavsiye eden tüm ziyaretçilerimize ilgilerinden ötürü Mobtekno.com olarak çok teşekkür ederiz.

Mobtekno.com – Yeni Nesil Teknoloji…