iPhone 7 eziyetleri başladı, yamultuldu, çizildi !

iphone-7-yamultma - Mobtekno

iPhone 6 ve 6 Plus çıktığında azda olsa Apple’in bir ihmali olmuştu. Bu ihmal telefonun kasasını esnek üretmesiydi. iPhone 6 çıktıktan sonra bir kişinin ürünü satın alması, ve cebinde bükülmesiyle ortaya çıktı bu sorun. Ve ne olduysa o olaydan sonra oldu, YouTuber’ler daha fazla abone, ilgi çekmek için bu yöntemi kullandılar, yani iPhone 6′ bükerek ve çeşitli çeşitli testlerden geçirip videoya çekiyorlardı, ve bu videolar gerçekten çok ilgi görüyordu.

iphone-7-bend-yamultma-cizme-Mobtekno

Bugün, yani 16 Eylül tarihi itibarı ile iPhone 7 satışa sunuldu, ve iPhone 6’ya edilen eziyetler iPhone 7’yede yapılmaya başladı. Bir YouTuber iPhone 7’yi yamulttu, ve birçok yerini çizdi. Artık iPhone 7’yi birçok testlerden geçireceklerine eminiz, silah ile vurandan tütün ateşin içinde yakana kadar her türlü işkenceyi çekeceğine inanıyoruz. Kimilerimiz kalın kalın kılıflar alırken telefonlarımıza kimileride nasıl parçalasam diye düşünüyor.

Fazla videoda olanları anlatmadan, iPhone 7’nin çok dayanıklı oldğunu söyleyebiliriz, adamın yaptıklarına dayanan iPhone 7 testi geçmiştir ve birçok telefona taş çıkartacak gibi. Buyrun video’yu birde kendiniz izleyin.