Link: 2TB veri barındırabilen kutucuk !

2TB veri saklayabilen kutucuk Link

Suya ve şoklara dayanıklı, Link elinde tutulabilen istenildiğinde Wi-Fi veya Bluetooth aracılığıyla verileri paylaşabilen bir cihaz. Fasetto tarafından geliştirilen ve üretilen bu kutucuk sadece 48x23x48mm boyunda ve 113 gram. Link 256GB’den 2 TB’e kadar veriyi içerisinde bulunan SSD disk’te barındırabiliyor ve bunları herhangi cihazlara gönderebiliyor (mobil telefonlar,bilgisayar,tablet) Bluetooth veya Wi-Fi aracılığıyla. Herhangi bir ağa bağlanmasına gerek yok hepsini kendisi yapıyor.

link-fasetto-2tb kutucuk-veri disk-mobtkeno

Link üzerindeki verilere ulaşabilmek için uygulamasını indirirek istediğiniz cihazdan ulaşabilirsiniz. Bu kutucuk sizlere ekstradan mobil’deki verilerinizi, fotograflarinizi otomatik yedekleme özelliği sunuyor. Üretici firma veri transferi hızının 1900 Mbit/s olduğunu söylüyor.

Link içerisinde 4 çekirdek işlemci barındırıyor, bunun yanında 4 GB ram eklenmiş. 1350 mAh batarya gücü sayesinde 8 saat durmadan çalışma kapasitesine sahip. İşletim sistemi olarak Linux üzerinde çalışıyor. Bunların üstüne Link uzaktan şarj olma kapasitesine sahip, kablo söküp çıkartma derdini ortadan kaldırmışlar.