Pokemon GO: En iyi Pokemon hangisi ?

enyisipokemonhangsi-mobtekno

Pokemon GO neredeyse herkezin telefonuna 1 aydır yerleşti. Ekip kurmaya başlayanlar, artık nasıl daha güçlü olabilmenin yollarını aramaya başladılar. Sizler için en güçlü Pokemon karakterlerini listeledik. Pokemon GO bazıları için yürüyüşlerde oynamak için, kimileri için tek başına aramalara çıkmak için kimileri içinde ekip ile arayıp en güçlü Pokemonlari yakalamak hedef olmuş durumda.

pokemongo-mewtwo-mobtekno

1. Mewtwo

Mewtwo genetik uygulama ile yaratılan bir Pokemon. Mewtwo ‘yu yaratmayı başarmışlar ama hassas bir kalp koymayı başaramamışlar.

dracolosse-pokemongo-mobtekno

2. Dracolosse

Dracolosse sadece 16 saatte dünya turunu atabilir. Bu koca yürekli ve iyi kalpli Pokemon denizde fırtınalara kapılan gemileri kurtarır.

mew-pokemongo-mobtekno

3. Mew

Herkez Mew isimli Pokemonun diğer Pokemonların genetik kodlari sayesınde elde edilgini söyler. Mew görünmez olabilir, bunun sayesinde istediği rakibin yanına yaklaşabilir.

sulfura-pokemongo-mobtekno

4. Sulfura

Sulfura tarihe geçmiş, ateş’i kontrol edebilen bir kuş. Eğer bu kuş yaralanırsa, kendini iyileştirmek için bir volkanın magmasında yüzer.

electhor-pokemongo-mobtekno

5. Electhor

Elektor’da tarihe geçmiş, elektriği kontrol edebilen bir kuş’tur. Genelde şimşekli bulutlarda yaşar. Eğer bu Pokemon’a şimşek ile saldırılırsa dahada güçlenir.

ronflex-pokemongo-mobtkeno

6. Ronflex

Ronflex günlerini yiyerek ve yatarak geçiriyor. Okadar iyi kalpli bir Pokemon’ki çocuklar göbeği ile oynayama kıyamıyor.

Lokhlass-pokemongo-mobtkeno

7. Lokhlass

Lokhlasslar ortadan kayboluyor. Geceleri bu Pokemon kendi kendine müzik mırıldanır, bunun sayesinde diğer Pokemonları bulmak için.